Pieluszky Elibell premium najlepsza ochrona dla noworodka.

Skóra noworodka jest bardzo cienka kilkakrotnie cieńsza od dorosłego człowieka, wrażliwa i cały czas się rozwija. Pokryta jest płaszczem hydrolipidowym, jest to warstwa na powierzchni naskórka odpowiedzialna za ochronę przed wszystkimi bakteriami, wirusami i grzybami znajdującymi się w otoczeniu. W pierwszych miesiącach życia płaszcz rozwija się na skórze dziecka, dlatego też nie chroni noworodka tak skutecznie jak ma to miejsce w przypadku dorosłych i większych dzieci. W pierwszych dniach życia narząd skóry niemowlaka ma mniej gruczołów potowych i włosów, które odpowiadają za termoregulację, a to naraża dziecko na szybsze wychłodzenie organizmu lub przegrzanie. Pieluszki Elibell firmy Batist posiadają wszystkie niezbędne rozwiązania, które zapewnią komfort twojej pociechy oraz zapobiegają wszelkim otarciom i oparzeniom delikatnej skóry noworodków i dzieci. Zastosowane w pieluszkach materiały są obojętne dla skóry i nie wywołują żadnych alergii. Wszystkie artykuły Elibell posiadają certyfikaty dopuszczające jej na rynek europejski. Testy pieluszek wykonano w niezależnych laboratoriach, a wyniki wykazały jasno, że Elibell są wolne od chloru, parabenów, perfum i ftalanów.

Zalety stosowania Elibell premium

Pieluszki dla noworodków powinny starannie chronić okolicę pępka i zapewniać idealna ochronę wrażliwej i delikatnej skórze. Pierwsze tygodnie życia dziecka charakteryzują się dużą częstotliwością przewijania. Średnio zużywamy około 10 pieluszek dziennie. Podobnie jak w przypadku skóry układ pokarmowy dziecka kształtuje się i rozwija i na tym etapie rozwoju dziecka należy zapewnić dziecku jak największy komfort i wygodę. To właśnie cecha pieluszek Elibell z którymi zadbasz o potrzeby dziecka i o rodzinny budżet. Zarówno majtki i pieluchomajtki posiadają elastyczny pasek, który idealnie dopasuje się do ciała zapewniając dziecku wygodę podczas noszenia. Elibell to podwójne miękkie i delikatne bariery zapobiegające wyciekom, dlatego ograniczają one wszelkiego rodzaju podrażnienia skóry na udach twojego dziecka. Wszystkie pieluszki i pieluchomajtki posiadają wskaźnik wilgotności, który informuje nas o potrzebie zmiany pieluszki. Oddychające materiały chronią skórę przed wysypką. Elibell posiadają bąbelkową warstwę wierzchnią, odpowiada ona za ochronę skóry i niweluje możliwość wszelkiego rodzaju podrażnień, zapewniając przy tym odpowiednią cyrkulację powietrza.

Pieluszki i pieluchomajtki różnice i wybór rozmiaru.

Pieluchomajtki to specyficzny rodzaj jednorazowej pieluchy. Różnią się od siebie sposobem nakładania. Pieluszkę owijamy wokół dziecka, a pieluchomajtki przekładamy przez nogi. Zdejmuje się je podobnie – pieluchę odklejamy, a w drugim wariancie rozrywamy po bokach. W przypadku noworodków najlepszym rozwiązaniem jest stosowanie tradycyjnych pieluszek Elibell. Pieluchomajtki powinno stosować się u dzieci powyżej 6 miesiąca życia lub od momentu samodzielnego chodzenia. .