Sterillium classic pure 500ml - preparat do dezynfekcji rąk
Sterillium classic pure 500ml - preparat do dezynfekcji rąk

Sterillium classic pure 500ml - preparat do dezynfekcji rąk

kod:1325100216

Płyn do chirurgicznej dezynfekcji rąk, bezbarwny, bezzapachowy, nie podrażnia i nie wysusza skóry, aktywny wobec bakterii, grzybów i wirusów.
Cena z VAT
19.50 zł
Cena bez VAT
18.06 zł
VAT
8.00 %
Kup

Sterillium classic pure 500ml - preparat do dezynfekcji rąk

Sterillium® classic pure 500ml

Sterillium® spełnia europejską normę EN 14476, a zatem spełnia wymagania dotyczące aktywności wirusobójczej wobec wirusów otoczkowych, co jest zalecanym zakresem aktywności w celu inaktywacji SARS-CoV-2 i pojawiających się wariantów szczepów, takich jak Omicron (B. 1.1.529).

Sterillium classic pure - preparat do chirurgicznej dezynfekcji rąk nie zawiera substancji zapachowych i barwników, jest doskonale tolerowany przez skórę, nawet w przypadku długotrwałego stosowania. Polecany we wszystkich obszarach praktyk medycznych, w przemyśle związanym z higieną, w domach opieki i opiece domowej nad chorymi (osobami starszymi, dziećmi).

Sterillium classic pure 500ml - preparat do chirurgicznej dezynfekcji rąk:

  • jest wszechstronnie aktywny wobec bakterii, grzybów i wirusów otoczkowych
  • jest przygotowany dla skóry szczególnie wrażliwej
  • zawiera wysoce efektywne substancje pielęgnujące
  • chirurgiczna dezynfekcja rąk w czasie 1,5 min
  • utrzymuje naturalne pH skóry
  • nie działa drażniąco na skórę
  • przedłużone działanie"

Również pod kątem stosowania na powierzchniach kontaktujących się z żywnością i artykułami przemysłowymi zgodność z Normami Europejskimi EN 13697 i EN 13624

Sposób użycia

Sterillium classic pure należy wetrzeć w postaci nierozcieńczonej w suche ręce. Ręce powinny pozostać wilgotne podczas zalecanego czasu aplikacji.

Aktywnosc mikrobiologiczna

Preparat bakteriobójczy, grzybobójczy, prątkobójczy, tuberkulobójczy, wirusobójczy wobec wirusów otoczkowych (w tym HBV, HIV, HCV). Aktywny wobec adeno-, polyoma- i rotawirusów.

Akcesoria:

Pompka z krótką dyszą do butelki 500ml - https://batistsafety.pl/e-shop/3-dezynfekcja/1325100266-pompka-jednorazowego-uzytku-z-krotka-dysza

Producent:

BODE Chemie GmbH

Dystrybutor:

BATIST Medical Polska Sp. z o.o.

Jesteśmy spółką Batist Medical. Na rynku czeskim działamy już prawie 30 lat. Nasza siedziba i zakład produkcyjny w Červeném Kostelcu znajdują się w otoczeniu pięknej przyrody. W naszym nowoczesnym zakładzie produkujemy najwyższej jakości produkty medyczne i dostarczamy je do szpitali i placówek medycznych nie tylko w całej Republice Czeskiej, ale także do ponad 30 innych krajów.

Rok 2020 jest mocno naznaczony globalną pandemią COVID-19. To niezwykle trudny okres dla każdego. Dla Batist Medical czas ten oznaczał maksymalne przyspieszenie rozwoju nowych produktów i usług dla klientów. Opracowaliśmy i uruchomiliśmy linię do produkcji nanomasek, a także rozbudowaliśmy nasze zaplecze produkcyjne. Dzięki zwiększonym działaniom udało nam się zaopatrzyć szpitale, personel medyczny, a także społeczeństwo w znaczną ilość wyrobów ochronnych.