Test na obecność antygenu SARS-CoV-2 (złoto koloidalne) 25szt. GENRUI - wymaz z nosa
Test na obecność antygenu SARS-CoV-2 (złoto koloidalne) 25szt. GENRUI - wymaz z nosa Test na obecność antygenu SARS-CoV-2 (złoto koloidalne) 25szt. GENRUI - wymaz z nosa Test na obecność antygenu SARS-CoV-2 (złoto koloidalne) 25szt. GENRUI - wymaz z nosa Test na obecność antygenu SARS-CoV-2 (złoto koloidalne) 25szt. GENRUI - wymaz z nosa Test na obecność antygenu SARS-CoV-2 (złoto koloidalne) 25szt. GENRUI - wymaz z nosa Test na obecność antygenu SARS-CoV-2 (złoto koloidalne) 25szt. GENRUI - wymaz z nosa Test na obecność antygenu SARS-CoV-2 (złoto koloidalne) 25szt. GENRUI - wymaz z nosa

Test na obecność antygenu SARS-CoV-2 (złoto koloidalne) 25szt. GENRUI - wymaz z nosa

kod:1320408518

Testy antygenowe do szybkiego i jakościowego wykrywania antygenu w wymazach z nosa, do samokontroli. Opakowanie 25 zestawów. Wykrywa nowe warianty.
Cena z VAT
160.00 zł
Cena bez VAT
160.00 zł
VAT
0.00 %
Kup

Test na obecność antygenu SARS-CoV-2 (złoto koloidalne) 25szt. GENRUI - wymaz z nosa

Test na obecność antygenu SARS-CoV-2 (złoto koloidalne) Genrui to test antygenowe do szybkiego i jakościowego wykrywania antygenu SARS-Cov-2 w wymazach z nosa. Wynik otrzymujemy w ciągu 15-20 minut. Test do samokontroli.

Testy posiadają kod BLOZ 9104322.

Zgodnie z oświadczeniem producenta Genrui Biotech Inc., informujemy, że wariant Omicron nie wpływa na wydajność zestawu testowego Genrui SARS-COV-2 Antigen Test (złoto koloidalne), można w związku z tym zagwarantować wysoką czułość i dokładność.
więcej na naszej stronie www.batist.com

Najnowsze oświadczeniem producenta Genrui Biotech Inc., z dnia 25 czerwiec 2022r., informujemy, że nowe odmiany wariantu Omicron BA.2, BA.4 oraz BA.5 nie wpływają na wydajność zestawu testowego Genrui SARS-COV-2 Antigen Test (złoto koloidalne), można w związku z tym zagwarantować wysoką czułość i dokładność.

undefined

Ten test dostarcza wstępne wyniki, a ujemny wynik nie może wykluczyć zakażenia SARS-CoV-2 ani nie może być wykorzystany jako jedyna podstawa do leczenia lub innych decyzji terapeutycznych.
Test jest odpowiedni do użytku domowego, poza laboratorium, przez personel niemedyczny, np. w takich miejscach jak biura, imprezy sportowe, lotniska, szkoły, instytucje, hale, sportowe oraz podczas różnych wydarzeń, gdzie występuje potrzeba przesiewowej diagnostyki pod kątem antygenu SARS-CoV-2.

Testy sprzedawane są w zestawach po 25 sztuk, a każdy zestaw zawiera:

  • wymazówka do nosa - 25 szt.
  • karta testowa - 25 szt.
  • probówka z rozcieńczalnikiem próbki - 25 szt.
  • kroplownik - 25 szt.
  • torebka (strunówka) na próbki stanowiące zagrożenie biologiczne - 25 szt.
  • instrukcja obsługi - 1szt.

CZUŁOŚĆ: 95,03 %

SWOISTOŚĆ: 99,02%

CERTYFIKAT CE 1434

PRODUCENT:
Genrui Biotech Inc.
4-10F, Building 3, Geya Technology Park, Guangming District, 518106, Shenzhen, China

Potrzebujesz indywidualnej ceny? Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo na adres eshop-pl@batist.com