BATIST Medical

Jesteśmy spółką Batist Medical. Na rynku czeskim działamy już prawie 30 lat. Nasza siedziba i zakład produkcyjny w Červeném Kostelcu znajdują się w otoczeniu pięknej przyrody.

W naszym nowoczesnym zakładzie produkujemy najwyższej jakości produkty medyczne i dostarczamy je do szpitali i placówek medycznych nie tylko w całej Republice Czeskiej, ale także do ponad 30 innych krajów.

Rok 2020 jest mocno naznaczony globalną pandemią COVID-19. To niezwykle trudny okres dla każdego. Dla Batist Medical czas ten oznaczał maksymalne przyspieszenie rozwoju nowych produktów i usług dla klientów. Opracowaliśmy i uruchomiliśmy linię do produkcji nanomasek, a także rozbudowaliśmy nasze zaplecze produkcyjne. Dzięki zwiększonym działaniom udało nam się zaopatrzyć szpitale, personel medyczny, a także społeczeństwo w znaczną ilość wyrobów ochronnych.

Naszym zadaniem jest niesienie pomocy. Twoje bezpieczeństwo jest naszym priorytetem. Dlatego właśnie powstał ten e-sklep. Zaprojektowany tak, abyś mógł wygodnie, szybko i w jednym miejscu zaopatrzyć się w sprzęt ochronny dla Ciebie i Twoich bliskich.

Tutaj znajdziesz wybór najważniejszych produktów do Twojej ochrony.

Twoje bezpieczeństwo jest naszym priorytetem. Chrońmy się!

Twój BATIST Medical